در پی جنایت رژیم آل‌خلیفه در به شهادت رساندن سه جوان بی‌گناه بحرینی ۹۸۰ تشکل شبکه جوانان رضوی در سراسر کشور با صدور بیانیه ای مشترک این اقدام را محکوم کرده و حمایت خود را از مبارزان و انقلابیون بحرین اعلام کردند.

به گزارش ثامن پرس، در پی جنایت رژیم آل‌خلیفه در به شهادت رساندن سه جوان بی‌گناه بحرینی 980 تشکل شبکه جوانان رضوی در سراسر کشور با صدور بیانیه‌ای مشترک، این اقدام را محکوم کرده و حمایت خود را از مبارزان و انقلابیون بحرین اعلام کردند.

متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

رژیم آل خلیفه با به شهادت رساندن سه تن از جوانان انقلابی بحرین پرده دیگری از چهره استبدادی و مرتجع خود برداشت قطعاً شهادت «سامی مشیمع»، «علی السنکیس» و «عباس السمیع» ملت بحرین و سایر ملل اسلامی را بیدارتر می‌کند در حالی که مجامع بین‌المللی و به اصطلاح حقوق بشری و حامیان مستکبر غربی­شان در سکوت خائنانه فرو رفته­‌اند.

این اقدام خباثت‌­آمیز، غیرقانونی و نامتعارف رژیم آل‌خلیفه نشانه خفت این رژیم نامشروع در برابر سران نظام سلطه و استکبار جهانی و در راستای ضربه زدن به اتحاد و امنیت امت واحده اسلامی و جبهه مقاومت و بیداری اسلامی است.

رژیم مزدور بحرین برای خاموش کردن شعله­‌های آزادی خواهی برادرانمان سعی بیهوده می‌­کند که از آن جمله اقدامات خصمانه می‌‌توان سلب تابعیت، تهدید به ترور، تجاوز به مساجد و حسینیه‌­ها، جمعیت‌­ها و مسلمانان، زیر پا گذاشتن حرمت‌­ها، اعلام جنگ علیه این ملت ستمدیده و مستضعف و اکنون هم اعدام جوانان بی­ گناه را نام برد اما شهادت چنین عزیزانی از امت اسلامی این نوید را می‌­دهد که شمیم بیداری اسلامی در گوشه گوشه جهان می­‌وزد و ملت­‌های مستضعف یکی پس از دیگری ندای انقلاب جهانی اسلام را لبیک می‌­گویند و در مقابل طاغوتیان قیام می­‌کنند.

به همین مناسبت تشکل­‌های جوانان رضوی ایران اسلامی و جهان اسلام با عرض تسلیت به صاحب لوای اسلام حضرت صاحب الزمان بقیه الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه و الشریف و رهبر آزاده امت اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مدظله العالی و ملت شریف و صبور بحرین ضمن حمایت کامل خود از مبارزان و انقلابیون بحرین از ملت‌­های عربی و مسلمان، سازمان­‌های اسلامی و بین‌­المللی می­‌خواهیم سکوت نکبت‌­بار خود را در قبال این اقدامات وحشیانه شکسته و نسبت به احقاق حقوق ملت و محاکمه دژخیمان آل‌خلیفه اقدام کنند.

آستان نیوز

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: