در طول ماه محرم و صفر امسال واحد نورالهدی با همکاری پرتال معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی فراخوانی را در قالب مسابقه عکاسی با عنوان «لحظه ­های عاشورایی» در بین مخاطبان نورالهدی و همچنین عموم نوجوانان و جوانان در سطح کشور برگزار کرد.

به گزارش ثامن پرس، در طول ماه محرم و صفر امسال  واحد نورالهدی با همکاری پرتال معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی فراخوانی را در قالب مسابقه عکاسی با عنوان «لحظه ­های عاشورایی» در بین  مخاطبان نورالهدی و همچنین عموم نوجوانان و جوانان در سطح کشور برگزار کرد.

علاقه­ مندان از طریق بخش ویژه بارگزاری عکس در سایت razavi.aqr.ir ، کانال تلگرام، ایمیل و از طریق پست، عکس‌های خود را برای دبیرخانه فراخوان عکس «لحظه های عاشورایی» ارسال کردند.

در این فراخوان عموم نوجوانان و جوانان دلباخته امام حسین(ع) و یاران با وفایشان می‌توانستند از «لحظه‌های عاشورایی» خود با دوربین‌های عکاسی یا حتی دوربین تلفن‌های همراه عکاسی کرده و در مسابقه شرکت کنند.

75 نفر از جوانان و نوجوانان خوش ذوق کشور در مسابقه عکس «لحظه‌­های عاشورایی» شرکت کردند و در مجموع 400 قطعه عکس دریافت شد.

پس از بررسی عکس‌ها توسط 4 تن از عکاسان برتر خراسان و کشور، 25 نفر از این افراد در مرحله نخست انتخاب شدند و آثار در نمایشگاه مجازی پرتال معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی به آدرس razavi.aqr.ir/Photo  برای مشاهده عموم علاقه ­مندان بارگزاری خواهد شد و همچنین عکس­‌های برتر در قالب‌های مختلف در حرم مطهر رضوی استفاده خواهد شد و از برگزیدگان با هدایای متبرک و ارزنده ای قدردانی و تقدیر خواهد شد.

همچنین از سه نفر شرکت کننده برتر این مسابقه تقدیر ویژه به عمل خواهد آمد و همچنین برای این عزیزان هدایای ویژه‌ای ارسال خواهد شد.

زهرا وجدانی، حمیدرضا قربانی و محمد حسین محمدی هر سه نفر از مشهد مقدس به ترتیب رتبه اول تا سوم مسابقه عکاسی لحظه‌های عاشورایی را کسب کردند.

آستان نیوز

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: