نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: امروز با جریان‌ها و عناصری در پیش هستیم که پشت میز نشسته‌اند و دست‌وپاگیر موضوع پیشرفت شده‌اند.

به گزارش ثامن پرس، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی صبح امروز در مراسم افتتاحیه بسیج اساتید حوزه علمیه خراسان که در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد اظهار داشت: عضویت اساتید حوزوی در بسیج اساتید حوزه علمیه یک افتخار بزرگ و ارزشمند است.

وی افزود: ذات مقدس پروردگار می‌فرماید ذکر خاص بعد از عام است و این 2 مبین جدای از هم هستند.

مسئول بسیج اساتید حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه قوه‌ای که خداوند می‌فرماید بیش از تجهیزات نظامی در استطاعت مسلمانان نقش داشته است و بزرگترین ملاک استطاعت بندگی خدا است خاطرنشان کرد: مخاطب عام عموم مردم است و مصداق بسیجی است که توسط امام خمینی(ره) به‌وجود آمد و شکل گرفت.

آیت‌الله علم‌الهدی تصریح کرد: بسیج در تمام جریان‌های قدرت و قوت نقشی کلیدی دارد و در هر گروه یک تشکل بسیجی متخصص شکل گرفته است.

وی تأکید کرد: عده‌ای معتقد بودند که بسیج طلاب وجود داشت و نیازی به راه‌اندازی بسیج اساتید حوزه نبود و باید در پاسخ گفت که هر گروه یک توانی دارند و باید جداگانه اقدام شود تا در عرصه روحانیت به‌خوبی فعالیت کند و اساتید به عنوان رهبر گروه و طلاب به عنوان سرباز گروه در این مسیر گام برمی‌دارند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه جریان نفاق آن چیزی نبود که مسلمانان از آن خبردار نباشند، بیان کرد: امروز با جریان‌ها و عناصری در پیش هستیم که پشت میز نشسته‌اند و دست‌وپاگیر موضوع پیشرفت شده‌اند.

آیت‌الله علم‌الهدی با اشاره به اینکه اساتید بسیجی حوزه علمیه باید در بالاترین سطح افراد را برای مقابله با این جریانات آماده کنند، گفت: امیدواریم که شجره طیبه بسیج اساتید حوزه علمیه خراسان در حوزه سازندگی و تربیت طلاب عملکردی موفق داشته باشد.

وی افزود: مدیریت اجرایی این سازمان برعهده حجت‌الاسلام مجتبی مهدوی‌ارفع است و وی سمت قائم مقام را دارد و امیدواریم که در شکل‌گیری یک بسیج پویا و موفق بهترین اقدامات صورت گیرد.

تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: