با دیدن این کلیپ کوتاه مخاطب سوء تفاهمی برایش پیش می آید که گویی آیت الله علم الهدی عدم اشکال و حتی قائل به ثواب برای قمه زنی است در حالیکه ایشان خیلی مستدل از جوانب مختلف این موضوع را بررسی می کند و نهایتا مستدل و متقن قمه زنی را رد می کند.

به گزارش گروه شهر ثامن پرس، چندی است که هجوم ها و حملات زیادی نسبت به آیت الله علم الهدی در حال شکل گیری است. از ماجرای کنسرت بگیرید تا قضیه های دیگری که مجال به پرداختن آن ها نیست. این هجوم های بی سابقه را قطعا با برنامه ریزی دشمن در حال انجام است و برخی رسانه های داخلی که سابقه ای زیادی در این زمینه دارند، آب به آسیباب دشمن می ریزند و کاری کاری دشمن می خواهد را انجام می دهند که این موضوع در قضیه کنسرت به خوبی مشاهده شد.

حال نیز قطعه فیلمی چند دقیقه ای از آیت الله علم الهدی مربوط به نماز جمعه هشتم آذر ۹۲ در فضای مجازی در حال انتشار است که در آن جملاتی مبنی بر ستایش قمه زنی برای اباعبدالله الحسین علیه السلام در خطبه های نماز جمعه بیان شده است. این فیلم تقطیع از خطبه های نماز جمعه است که ایشان به تبیین نظرات مختلف و ابعاد مختلف قمه زنی می پردازد و با دیدن این کلیپ کوتاه مخاطب سوء تفاهمی برایش پیش می آید که گویی آیت الله علم الهدی عدم اشکال و حتی قائل به ثواب برای قمه زنی است در حالیکه ایشان خیلی مستدل از جوانب مختلف این موضوع را بررسی می کند و نهایتا مستدل و متقن قمه زنی را رد می کند.

آیت الله علم الهدی - قمه زنی

فیلم کامل:

دریافت

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: