کسانی که با فضای تلگرام درگیر هستند، همواره این سؤال را از خود می پرسند که کدام کانال ها دارای بیشترین اعضا هستند. اگر یافتن پاسخ این پرسش به دغدغه ذهنی شما نیز بدل شده است؛ توصیه می شود مطالب ذیل را بخوانید.

به گزارش ثامن پرس، تلگرام به عنوان پرطرفدارترین شبکه اجتماعی، امروزه در زندگی افراد بسیار تأثیر گذار است. در این بین اما کانال هایی وجود دارد که مخاطبین بیشتری را جذب خود نموده است که در ادامه می بینید.

1- کانال هانیستا ( تعداد اعضا تاکنون: یک میلیون و هشتصد و پنجاه هزار عضو )

10

گروه برنامه نویسی هانیستا از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرد. تولید اپلیکیشن های باکیفیت و جلب رضایت کاربران، مهم ترین هدف گروه از ابتدا تاکنون بوده است.

البته باید مهم ترین دلیل اقبال کاربران به این کانال را در معرفی ابعاد مختلف تلگرام، موبوگرام و نرم افزارهای مشابه دانست. شایان ذکر است که ارائه اپلیکیشن های متنوع و کاربردی نیز در جذب مخاطب، بسیار مؤثر بوده است.

2- کانال ترفند NiazCom ( تعداد اعضا تاکنون: یک میلیون و سیصد و سی هزار عضو )

niazcom_ir-500x500

11

کانال ذکر شده سعی کرده است تا با خلاقیت های جالب، در بسیاری از زمینه ها ترفند هایی را ارائه نماید. شاید تعبیر "از شیر مرغ تا جان آدمیزاد" در مورد این کانال، گزافه گویی نباشد.

3- کانال خبر فوری ( تعداد اعضا تاکنون: یک میلیون و دویست و نود هزار عضو )

12

شاید به جرأت بتوان خبر فوری را، پر مخاطب ترین کانال خبری جهان دانست. اخبار متنوع با تیترهای جنجالی از ویژگی های مهم این کانال است. البته شاید مهم ترین ویژگی این کانال، پوشش خبری در حیطه های گوناگون است.

4- کانال گیزمیز ( تعداد اعضا تاکنون: یک میلیون و دویست و نود هزار عضو )

13

فعالیت کانال تلگرام گیزمیز بیشتر مربوط به زندگی روزمره و اخبار و عکس و متونی ست که بیشتر جنبه خانوادگی دارد.

از حاشیه های پر سر و صدای این کانال مصاحبه ی مدیر آن و صحبت درآمد میلیونی ماهانه وی از طریق کانال تلگرامی اش می باشد. برای مشاهده این مصاحبه جنجالی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مدیر تلگرامی که ماهی ۳۰ میلیون درآمد دارد.

5- کانال خبر ویژه ( تعداد اعضا تاکنون: یک میلیون و نود و پنج هزار عضو )

14

کانال مذکور به دلیل انتشار اخبار متنوع و گوناگون، این آمار بالای مخاطب را به خود اختصاص داده است.

6- کانال پارسینه ( تعداد اعضا تاکنون: یک میلیون و شش هزار عضو )

15

گوناگونی ارائه خبر و پوشش اخبار متنوع از دلایل محبوبیت این کانال می باشد.

7- کانال طب بوعلی ( تعداد اعضا تاکنون: نهصد و یازده هزار عضو )

16

کانال مذکور در دسته بندی سلامت و بهداشت تلگرام قرار دارد. از قدیم الایام مجموعه های ارائه دهنده موارد بهداشت و سلامت، جزو پرطرفدارترین بخش ها بوده است، کافی است اندکی هم چاشنی روان شناسی به آن اضافه کنید و نتیجه را به نظاره بنشینید.

8- کانال آخرین خبر ( تعداد اعضا تاکنون: هشتصد و هفتاد هزار عضو )

17

انتشار فوری اخبار و تنوع بالای آن از دلایل جذب این میزان از مخاطب بوده است.

9- کانال بحث آزاد ( تعداد اعضا تاکنون: هشتصد و هفتاد هزار عضو )

Bahseazad-Telegram-Channel

18

این کانال حاوی کلیپ های مختلف در زمینه های گوناگون می باشد. انتخاب عنوان های جنجالی برای کلیپ های منتشره مهم ترین دلیل برای علاقه مندان این کانال است. البته شعار ذکر شده در تصویر فوق گاهاً در این کانال نقض هم می شود.

10- کانال خروس جنگی ( تعداد اعضا تاکنون: هشتصد و چهل هزار عضو )

19

یکی از پرطرفدارترین کانال های تفریحی تلگرام است. فضای خروس جنگی شامل مجموعه ای از تصاویر و... که صرفاً سرگرم کننده است و نه بیشتر.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: