منتقدان نشریه سینمایی هالیوود ریپورتر، اسامی 10 فیلم را به عنوان بدترین‌های سال 2016 میلادی معرفی کردند.

به گزارش ثامن پرس،منتقدان نشریه هالیوود ریپورتر بدترین انتخاب‌های سینمایی سال ۲۰۱۶ میلادی را معرفی کردند.به گزارش فارس، در حالی‌که تنها چند روز دیگر تا شروع سال 2017 میلادی باقی نمانده است، منتقدان نشریه سینمایی هالیوود ریپورتر، اسامی 10 فیلم را به عنوان بدترین‌های سال 2016 میلادی معرفی کردند:

وجود شخصیت‌های غیرقابل باور در فیلم سینمایی «خانواده هولار»:

فیلم خانوادگی «هولارها» به کارگردانی «جان کراسینسکی» ، بازیگر  36 ساله آمریکایی، داستان زندگی یک نویسنده جوان نیویورکی است که با شنیدن خبر بیماری سخت مادرش به زادگاهش بازمی گردد و با ورود به خانه در توفانی از خاطرات گذشته، خانواده و مدرسه غرق می شود. 

منتقدان سینمایی هالیوود ریپورتر تلاش «کراسینسکی» برای در کنار هم قرار دادن شخصیت‌های خنده‌دار و در عین حال صمیمی و بی‌ریای فیلم را تلاشی بیهوده دانسته اند که در نهایت «خانواده هولار» را به فیلمی ناموفق و نه چندان ارزشمند تبدیل کرده است.

«کراسینسکی» خود در این فیلم نقش اصلی را به عهده دارد.

بازی «براد پیت» در فیلم «متفقین»:

فیلم سینمایی «متفقین» به کارگردانی «رابرت زمه‌کیس» داستان دو آدمکش به نام‌های «مکس واتان» (با بازی براد پیت) و «ماریان بوسه‌ژوق» (با بازی ماریون کوتیار) است که طی مأموریتی برای کشتن یک مقام آلمانی عاشق یکدیگر می‌شوند. 

نشریه «هالیوود ریپورتر» بازگشت «براد پیت» به نقش یک جاسوس در فیلمی با موضوع جنگ جهانی دوم را اشتباهی بزرگ و به گونه‌ای آن را تکرار اشتباه فیلم‌هایی چون «لعنتی‌های مفتضح» و «خشم» دانسته است.

 «متفقین» با بودجه‌ای بالغ بر 85 میلیون دلار ساخته شده و بازیگران دیگری چون «لیزی کاپلان»، «جرید هاریس» و «سایمن مک‌برنی» در آن ایفای نقش کرده‌اند.

شخصیت نفرت‌انگیز «لکس لوتر» در «بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت»:

فیلم ابرقهرمانانه و آمریکایی «بتمن در برابر سوپرمن» به کارگردانی « زاک اسنایدر» و نویسندگی مشترک «دیوید اس. گویر» و «کریس تریو» ساخته شده است.

منتقدان بر این عقیده‌اند که بازی «جسی آیزنبرگ» و نقشی که در این فیلم به عهده دارد به قدری آزار دهنده است که مخاطب دوست دارد که بتمن و سوپرمن به جای دشمنی با هم، با یکدیگر متحد شده و «آیزنبرگ» را از صفحه روزگار محو کنند.  

بدترین کلاه‌گیس‌های سینمای 2016

هالیوود ریپورتر کلاه گیس «نیکول کیدمن» در فیلم «شیر» را آزار دهنده و نامـأنوس با نقش وی، کلاه گیس «جولیا رابرتز» را بچه‌گانه و کلاه‌گیس «وودلی» را کاملا مصنوعی و بدترین و مصنوعی‌ترین کلاه‌گیس‌هایی که ممکن بود بتوان برای یک بازیگر انتخاب کرد دانسته است.

دنباله‌های سینمایی تاریخ گذشته:

منتقد سینمایی «هالیوود ریپورتر» می‌نویسد: به نظر می‌رسد که اشتباه ساخت چند ادامه برای فیلم «زامبی‌ها» به کارگردانی «جرج رومر» از 12 تا 20 سال پس از نسخه اصلی آن و اخیرا ساخت پروژه‌های ادامه دار دیگری چون «خاطرات بریجت جونز»، «عروسی یونانی پرریخت‌وپاش و بزرگ من» و «بابا نوئل بد» تنها اشتباه علاقمندان به ساخت ادامه آثار سینمایی نبوده و امسال سازندگان «زولندر» در کنار پروژه‌های سینمایی چون «روز استقلال» این اشتباه بزرگ را بار دیگر تکرار کرده و خیلی دیرتر از آنچه قابل قبول باشد دست به ساخت ادامه این فیلم کمدی زده‌اند.

ساخت «بن هور»مدرن،امروزی با بودجه حداقلی:

«تیمور بکمامبتوف»، کارگردان قزاق-روس کارگردانی این پروژه 100 میلیون دلاری را به عهده داشته و «جان ریدلی» که برای فیلم «12 سال بردگی»، برنده جایزه اسکار بهترین فیلمنامه شده، فیلمنامه آن را نوشته است.منتقد هالیوود ریپورتر ساخت این فیلم را یکی از بزرگترین اشتباهات سینمای 2016 میلادی دانسته و می‌نویسد: بدترین قسمت این فیلم مربوط به بازسازی صحنه‌های مسابقات ارابه رانی با استفاده ازآن همه فناوری دیجیتالی و تدوین‌های مکرر است. استفاده از موسیقی مدرن پاپ نیز در این فیلم یکی دیگر از چیزهایی است که حقیقتا مخاطب را آزار می‌دهد.

«دریای درختان» فیلمی ناهمگون در کارنامه کاری «گاس ون سنت»:

این فیلم 25 میلیون دلاری که بسیاری از منتقدان آن را بدترین فیلم کارنامه کاری «گاس ون سنت» می‌دانند و مخاطبان جشنواره فیلم کن آن را هو کردند، اکنون مورد انتقاد نشریه سینمایی هالیوود ریپورتر قرار گرفته است، تا آنجا که آن را در فهرست‌ بدترین‌های سینمای سال 2016 میلادی قرار می‌دهد.هالیوود ریپوتر ضمن اشاره به این نکته که معلوم نیست که در این فیلم چه اتفاقی برای «گاس ون سنت» افتاده و در فکر او چه می‌گذرد؟،‌این فیلم را مشابه آنچه که در فیلم‌هایی چون «یافتن فارستر» و «بی‌قرار» به تصویر کشیده شده‌ است، می‌داند.

همکاری ناموفق «بری ساننفلد» و «کوین اسپیسی» در فیلم سینمایی «نُه جان»:

فیلم کمدی فرانسوی «نُه جان»، به کارگردانی «بری ساننفلد»، سازنده فیلم‌های «مردان سیاهپوش 2» و «غرب وحشی وحشی» است .

وی به عقیده منتقدان و به خصوص منتقد سینمایی هالیوود ریپورتر، علی‌رغم تجربه موفقش در سینما، در این پروژه نه تنها موفق نبوده بلکه نتوانسته از بازیگران باتجربه‌ای چون «کوین اسپیسی» و «جنیفر گارنر» استفاده  لازم  را بکند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: