گوگوش در کنسرت خود با عشوه گری ها و دلبری هایی که همیشه برای جلب توجه صاحبان خود انجام می دهد به بیان جوکی پرداخت که خشم مردم ایران را در پی داشته است .

 به گزارش ثامن پرس، گوگوش خواننده ایرانی چند روز پیش در آخرین کنسرتش در لس آنجلس با مطرح کردن جوک بی معنایی به امام زمان توهین کرد.در این توهین بی شرمانه گوگوش به مقایسه امام زمان ( عج ) و محمدرضا شاه پهلوی پرداخته است .

13_1_tohin-gogosh-1

گوگوش در کنسرت خود با عشوه گری ها و دلبری هایی که همیشه برای جلب توجه صاحبان خود انجام می دهد به بیان جوکی پرداخت که خشم مردم ایران را در پی داشته است .

وی در حالی این کلمات را بر زبان آورده که به خوبی می داند که توهین به امام زمان ( عج ) همانند توهین به سایر امامان و معصومین شیعیان خط قرمز مردم ایران است و انگار این خواننده زن متوجه نیست که به چه کسی بی احترامی کرده است .

سه سال پیش هم شاهین نجفی به امام نقی توهین کرده بود  و احتمالا این نوع توهین ها در آینده نیز اتفاق خواهد افتاد در همین زمینه از دیروز بسیاری از هم وطنان ایرانی با ایجاد هشتگ های متفاوت همچون : #مرگ_بر_گوگوش به استقبال این اتفاق تلخ رفته اند. کافیست هشتگ فوق را در اینستاگرام تایپ کنید تا سیلی از جوابیه های تند بر علیه این فاحشه را مطالعه کنید .

صحبت های این خواننده دوران طاغوت آن چنان زننده است که قلم از بیان آن معذور است .ظاهرا در ویدئویی که پخش شده  گوگوش حال خوشی ندارد و این گونه که پیداست اثرات مشروبات الکلی وی را به این سخنان سخیف واداشته است.

بار اولی نیست که خوانندگان خارجی به توهین به ارزش ها و عقاید و امامان شیعیان می پردازند و هر بار با مشتی محکم در دهانشان رو به رو می شوند .این بار نیز مردم ایران در یک واکنش جالب اینستاگرام و صفحات اجتماعی را با هشتگ مرگ بر گوگوش پر کردند.

دو سال پیش هم این خواننده طاغوتی در یک ویدئو کلیپ اعلام کرده بود که از همجنس بازان حمایت می کند و خود را نیز از آن ها دانسته بود.

3449_902-768x489

همچنین چند سال پیش فردی به نام شادی پهلوی ادعا نموده بود که حاصل ازدواج پنهانی شاه و گوگوش است. وی گفته بود که حاضر است  تا با آزمایش DNA هم ادعای خود را اثبات کند. وی در ادامه ادعای خود گفته بود ازدواج گوگوش با محمود قربانی (صاحب هتل کاباره میامی) در سال های ۱۳۵۱ تا ۱۳۵۴ در واقع پوششی برای حاملگی نامشروع وی از محمدرضا پهلوی بود.

365

شادی پهلوی گفته بود که من به برادرم کامبیز قربانی هم بارها پیام دادم و گفتم برای آزمایش DNA به ترکیه بیاید تا داستان خود را ثابت کنم. او همچنین آرزو کرده روزی با مسلسل گوگوش را در جمع هوادارانش بکشد.

امپراتوری دروغ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: