پرویز فتاح با بیان اینکه پول ساخت پل‌های تهران را قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا داده‌ و اکنون وقت جبران است، به مدیریت شهری پیشنهاد داد حمایت خانواده‌های تحت پوشش را تقبل کند.

به گزارش ثامن پرس، پرویز فتاح با حضور در دویست و هشتاد و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جریان ارائه گزارشی در خصوص عملکرد و تشریح برنامه‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) پیشنهاد عجیبی به شورای شهر تهران داد و اظهار داشت: ما ۴۰ هزار خانواده‌ای که تحت پوشش داریم را تقدیم قالیباف می‌کنیم تا بتوانیم به نقاط دیگر ایران رسیدگی کنیم و در واقع از تهران فارغ شویم.

وی افزود: این پیشنهاد را مصوب و ما را رها کنید!  در جلسه اخیری که با قالیباف داشتیم اعلام کرد که ۷۰ هزار نفر را در تهران اطعام کرده‌اند. حال پیشنهاد می‌کنیم اطعام و رسیدگی به سایر نیازمندان را قبول کنید.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در ادامه گفت: بنده قبل از حضور در کمیته امداد در بنیاد تعاون سپاه فعالیت می‌کردم. ما به مدیریت شهری کم خدمت نکرده‌ایم و در واقع شما مدیون ما هستید؛ پول ساخت پل صدر و تونل نیایش را ما پرداخت کردیم و تأمین هزینه ساخت پل‌های دیگر تهران نیز با کمک ما انجام شده و امروز نیز شما راضی هستید.

وی ادامه داد: بنده نمی‌خواهم لیستی از این اقدامات را ارائه دهم اما قرارگاه سازندگی برای شهر تهران کارهای زیادی انجام داده حال با روی گشاده می‌گویم اکنون وقت جبران است.

وی با بیان اینکه ما نمی‌خواهیم هماهنگی و چارچوب شهری شما را برهم بزنیم، اظهار داشت: امسال ۴۰ هزار واحد مسکونی برای محرومین احداث می‌کنیم ولی در تهران به دلیل وجود مشکلات ساختاری و مجوزی امکان ارائه چنین آماری وجود ندارد. بنابراین هرطور که صلاح می‌دانید به این موضوع عنایت کنید تا هم موضوع مسکن و هم سایر مسائل را حل کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: