تخریب و زیرسوال بردن تاریخ، فرهنگ و مفاخر ایرانی یکی از روش‌های رسانه‌های بیگانه و عواملشان برای تحریف و نابودی هویت و ارزش‌های دینی و ملی کشورمان است.

به گزارش ثامن پرس، تخریب و زیرسوال بردن تاریخ، فرهنگ و مفاخر ایرانی یکی از روش‌های رسانه‌های بیگانه و عواملشان برای تحریف و نابودی هویت و ارزش‌های دینی و ملی کشورمان است.

در سال های اخیر رسانه‌های غربی می‌کوشند از طریق برچسب زدن به شخصیت‌های بزرگی علمی و ادبی تاریخ ایران، آن ها را دارای گرایش‌هایی مانند همجنس گرایی معرفی کنند و از این طریق به مخاطبین القا نمایند که این گونه فسادها در جامعه ایرانی امری طبیعی و ریشه در تاریخ کشورمان دارد!

چند سال پیش بود که به بهانه ساخت فیلمی هالیوودی درباره زندگی «مولوی» شاعر بزرگ ایرانی، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه بدون ارائه دلیل و مستنداتی، از همجنس باز بودن او سخن گفتند.

چند روز پیش، «سیاوش اردلان» مجری بدنام و مشهور به فساد اخلاقی که سابقه سفر و حمایت از رژیم صهیونیستی را دارد، در صفحه فیسبوک خود به بهانه انتشار خبری در رسانه‌های غربی درباره احتمال همجنس گرا بودن «ویلیام شکسپیر» نویسنده معروف انگلیسی، «سعدی» و «مولوی» دو شاعر بزرگ ایران را به همجنس گرا بودن متهم کرد و نوشت: “معلومه شکسپیر هم در گرایش به همجنس دستکمی از سعدی و شاید هم مولوی خودمون نداشت …”

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا»، «رادیو فردا» و … و کارمندانشان که قبح‌زدایی از اعمالی منافی عفت و شرم‌آور مانند همجنس بازی را زمینه ترویج فرهنگ الحادی غربی و مبارزه با فرهنگ ناب اسلامی می‌دانند، از هر شیوه و بهانه‌ای برای انتشار ارزش‌های غربی استفاده می‌کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: