بعد از انتشار عکس نمایندگان مجلس با موگرینی با یکی از نماینده‌ها در این مورد گفت‌گویی داشتیم

سرویس طنز ثامن پرس- بعد از انتشار عکس نمایندگان مجلس با موگرینی با یکی از نماینده‌ها در این مورد گفت‌گویی داشتیم.(به نقل از طنزیم)

 قبل از هرچیزی برامون از احساسی که دارید بگید.

 راستش از خوشحالی نمی‌دونم چیکار کنم. خیلی عالی بود، خداروشکر می‌کنم که به آرزوم رسیدم. وقتی بین اون همه آدم کله‌ی تو وسط عکس می‌افته، با تمام وجود حس می‌کنی که یه دستایی تو کاره.

به نظر شما کیفیت مراسم امروز چطور بود؟

بالا، خیلی بالا، این دوره رقیبا همه قدر بودن، سطح نماینده‌ها واقعا بالاست و دیگه به راحتی نمی‌شه ازشون رد شد. یادمه قبلنا راحت می‌شد بری جلو و کارت رو انجام بدی. ولی این روزا دیگه چشم و گوش همه باز شده می‌دونی چی می‌گم؟

خیلی‌ها هستند که می‌خوان مثل شما بشن، اگه می‌شه بفرمایید رمز موفقیتتون چی بوده؟

 به سؤال خوبی اشاره کردی، ببینید من کاراته رو بچه که بودم از زمین‌های خاکی شروع کردم. امروز نتیجه‌شو گرفتم. چند ثانیه قبل از اینکه عکس رو بگیرن، آرنج دو نفر جلوم بود که با یه کف‌گرگی عالی هردوشون رو از قاب خارج کردم. اینجا صدم ثانیه نتیجه‌رو مشخص می‌کنه.

ممکنه برامون بیشتر از اون لحظه بگید؟ چقدر استرس داشتید؟

خب تو این سطح همیشه استرس هست. خصوصا وقتی طرف مقابلت جنس مخالف باشه. خوشبختانه بین ما یه ردیف صندلی بود و این باعث شد که هیچ شک و شبهه‌ای به وجود نیاد. از دست‌اندرکاران برنامه ممنونم.

شما قبلا هم با خانم موگرینی عکس داشتید؟

إ اسمش این بود؟ چه باحال. راستش نه ولی امیدوارم باز هم بتونم افتخارآفرینی کنم و از این میادین همچنان سربلند بیرون بیام.

و حرف پایانی؟

- اینجا جا داره از مادرم، پدرم، همسرم، مردم شهرم و همه‌ی کسانی که من رو حمایت کردن تا به این جایگاه برسم و این موفقیت رو به دست بیارم تشکر کنم‌. ایشالله عکس بعدی همه با هم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: