معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی در تشریح فعالیت‎های نوروزی این معاونت از توزیع بیش از یک میلیون پرس غذا در جاده‎های منتهی به مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس،به نقل از آستان نیوز، سید خلیل منبتی با اشاره به فرا رسیدن ایام نوروز و حضور خیل عظیم زائران در حرم مطهر رضوی گفت: معاونت اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی حسب تاکید تولیت آستان قدس رضوی مبنی بر توجه ویژه به رفاه حال زائران، دایره خدمتی خود را از بارگاه منور رضوی فراتر برده و در خارج از این فضای ملکوتی نیز به زائران حضرت علی بن موسی الرضا(ع) خدمت‎رسانی می‌‌کند.

وی تصریح کرد: به همین منظور از 25 اسفندماه روزانه در 5 محور منتهی به مشهد، 40 هزار پرس صبحانه، 10 هزار پرس نهار و 6 هزار پرس شام در میان مسافران و زائران نوروزی مشهد مقدس توزیع می‎شود.

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی با بیان این مطلب که این طرح تا 13 فروردین ماه ادامه دارد، تاکید کرد: محورهای فریمان، سرخس، کلات، تربت حیدریه و نیشابور از محورهایی هستند که خدام بارگاه منور رضوی در ایام نوروز میزبان زائران هستند.

منبتی گفت: در این مدت بیش از یک میلیون پرس غذا در جاده‎های منتهی به مشهد میان زائران توزیع می‌شود که به تفکیک 720 هزار پرس صبحانه، 180 هزار پرس نهار و 108 هزار پرس شام را شامل می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: