امروزه تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی از مسایل جدانشدنی زنگی روزمره مردم است و هر گونه تغییر یا ابتکار بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. یکی از گزینه های مناسب برای مانور جذب مخاطب، تصاویر متحرک یا همان گیف ها هستند.

به گزارش ثامن پرس، امروزه تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی از مسایل جدانشدنی زنگی روزمره مردم است و هر گونه تغییر یا ابتکار بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. یکی از گزینه های مناسب برای مانور جذب مخاطب، تصاویر متحرک یا همان گیف ها هستند.

در این باره شهرآرا نوشت، تصاویر متحرک و یا همان گیف‌ها از محبوبیت بسیار زیادی در سطح اینترنت برخوردار هستند. گیف‌ها می‌توانند کاربردهای مختلفی داشته باشند؛ از آموزش کار با نرم‌افزار یا محصولی خاص گرفته تا ترکیب چند ویدیو و ساخت عکس‌های متحرک خنده‌دار و طنزآمیز. اگر می‌خواهید در کسری از ثانیه فایل‌های گیف تولید کنید، در ادامه مطلب همراه ما باشید.

ربات gifybot@، رباتی است که می‌توانید به کمک آن فایل‌های گیف تولید کنید. برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی gifybot@ استفاده کنید.

با باز شدن صفحه ربات، روی start کلیک کنید. پس از انجام این کار ربات توضیحات لازم و دستورات مورد نظر را برای شما ارسال می‌کند. پس از آن با باز کردن منوی ربات، لیست کارهایی که قابلیت انجام آن‌ها را دارد برای شما به نمایش در می‌آید.

یکی از قابلیت‌های گیفی‌بات، تبدیل عکس به گیف است. با انتخاب این گزینه می‌توانید تصاویر خود را به گیف تبدیل کنید. تنها کافی‌است بین ٢ تا ١٠ تصویر را برای ربات ارسال کرده و فاصله زمانی نشان داده شدن هر تصویر را نیز با توجه به استانداردهای ربات انتخاب کنید.

علاوه بر این اگر مایل بودید یک متن خاص به صورت متحرک روی تصاویرتان نمایش داده شود، کافیست گزینه «عکس با متن» را انتخاب و سپس تنظیمات مورد نیاز را روی آن اعمال کنید.

گیفی‌بات به همین ترتیب متن و ویدیوهای شما را هم به فایل گیف تبدیل می‌کند. برای تبدیل ویدیو به گیف، باید ویدیوهایی با حجم کمتر از ٢٠مگابایت را برای ربات ارسال کنید. پس از آن گیفی بات دست به کار شده و ٢ دقیقه از ابتدای ویدیوی ارسالی توسط شما را به گیف تبدیل می‌کند.

از دیگر قابلیت‌های گیفی بات می‌توان به درج عنوان در زیر پست‌ها روی تلفن‌های هوشمند، اعمال واترمارک روی تصاویر و همچنین قابلیت اینلاین آن اشاره کرد.

در آخر نیز بگوییم که گیفی‌بات تنها در ٣٠روز ابتدایی رایگان است و پس از آن برای دسترسی کامل به قابلیت‌های این ربات باید حق عضویت آن را پرداخت کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: