استاندار خراسان رضوی از ورود 580 هزار زائر و مسافر نوروزی به این استان طی روزهای اخیر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس،علیرضا رشیدیان پیش از ظهر امروز در مانور خدمت دستگاه‌های اجرایی خراسان رضوی در بوستان گردشگرپذیر غدیر با هدف استقبال از بهار برگزار شد، با اشاره به ضرورت بهره‌گیری از مناسبت باستانی و دیرین نوروز برای تقویت پیوند و دوستی‌ها، صلح و برادری با کشورهای همسایه و برقراری شور و نشاط، اظهار داشت: مردم در نوروز می‌توانند با بهره‌گیری از فضای معنوی بارگاه منور رضوی و بهاری شورانگیر، سالی باامید و نشاط بیشتری را آغاز کنند.

وی با دعوت از مردم برای حضور در مراسم سخنرانی مقام معظم رهبری همزمان با شروع سال نو در حرم مطهر رضوی، اضافه کرد: امیدوارم، امسال نیز با بهره‌گیری از منویات ایشان، مسئولین برای ارائه خدمات بهتر، بیشتر و صادقانه‌تر به مردم تلاش کنند.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اهمیت ظرفیت و زمینه برای زیارت زائران، ادامه داد: بی‌تردید، این اقدامات نیز کمتر از زیارت نیست.

رشیدیان نسبت به ضرورت بهره‌گیری همه مسئولین از امکانات برای خدمات‌رسانی به زائرین، بیان کرد: علاوه بر اینکه خدمات‌رسانی در بخش‌های مختلف به زائران در قالب 12 کمیته ستاد اجرایی خدمات سفر برنامه‌ریزی شده، تلاش همه مسئولین این است، با نظارت فوق‌العاده، مشکلات و نواقص احتمالی در روند ارائه خدمات به مسافران و زائران برطرف کنند.

وی از ورود 580 هزار زائر و مسافر نوروزی به خراسان رضوی طی روزهای اخیر خبر داد و گفت: امسال نیز ورود مسافر به این استان با 10 درصد افزایش همراه بوده است.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: