کاظمی گفت: تیم ما هم اکنون در وضعیت روحی مناسبی قرار دارد.

به گزارش ثامن پرس به نقل از خبرگزاری تسنیم ، فرهاد کاظمی عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی مقابل ذوب آهن که در سالن جلسات هیئت فوتبال خراسان رضوی برگزار شد، اظهار داشت: وضعیت آغاز مسابقات همواره با سایر زمان‌ها تفاوت دارد زیرا که تیم از زمین بازی دور بوده و تمرینات بدنسازی داشته‌اند و ممکن است قدری ناهماهنگ عمل کنند.

وی افزود: ذوب‌آهن تیم خوبی است و بازیکنان و کادر فنی آن چندین سال کنار هم بازی کرده‌اند ولی بازی کردن جلو تیم‌های قدرتمند به ما انگیزه بیشتری می‌دهد.

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان همچنین گفت: معیار من همیشه دستیابی به اهداف بزرگ بوده و اگر شرایط روحی و روانی تیم با آن چیزی که مدنظر ما است هماهنگ شود به آن چیزی که امیدوار هستیم خواهیم رسید.

کاظمی در رابطه با نقل و انتقالات گفت: حدود یک ماه پیش شخصاً با هادی عقیلی صحبت کرده‌ام و قرار شده است که تا هفته سوم یا چهارم خبر نهایی را به من بدهد.

وی همچنین گفت: بازیکنان جدیدی همچون حسین بادامکی و رضا نورمحمدی و دیگر بازیکنان جدید اضافه شده انگیزه لازم را برای موفقیت در فصل جدید دارند.

سرمربی سیاه جامگان در رابطه با اتفاقی که در راه‌آهن افتاده بود گفت: شرایط در راه‌آهن متفاوت بوده است و من هرگز اجازه نمی‌دهم که در حریم مربی دخالت کنند. خوشبختانه ما چنین مشکلی را اینجا نداریم.

کاظمی عنوان کرد: در بازی پیش رو مصدومی نداریم و رضا درویشی نیز امروز کاملاً آماده بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: