استقلال تهران یکی از دو تیم پرطرفدار کشورمان است. همواره حاشیه پیرامون دو تیم استقلال و پرسپولیس وجود داشته است. یکی از این حواشی پرطرفدار، حیطه مسائل مالی باشگاه ها بوده است

به گزارش ثامن پرس، استقلال تهران یکی از دو تیم پرطرفدار کشورمان است. همواره حاشیه پیرامون دو تیم استقلال و پرسپولیس وجود داشته است. یکی از این حواشی پرطرفدار، حیطه مسائل مالی باشگاه ها بوده است. در ادامه بخشی از خرید های ابتدای فصل استقلال را به نقل از شهرآرا ذکر کرده ایم:

آرش افشین«۵۰۰ میلیون»، بختیار رحمانی «یک میلیارد تومان»، حسین حسینی «۵۰۰ میلیون تومان»، رابسون جان واریو «۷۰۰ میلیون تومان»، علی قربانی «۶۵۰ میلیون تومان»، لئوناردو پادوانی «۹۸۰ میلیون»، حسین کنعانی‌زادگان «۹۰۰ میلیون تومان»، میلاد زکی‌پور «۱۲۰ میلیون تومان»، وریا غفوری «یک میلیارد و صد میلیون تومان»، کاوه رضایی «یک میلیارد تومان»، فرشید باقری «۹۵۰ میلیون تومان». البته صحت و سقم این ارقام جای تأمل دارد. کاوه رضایی که البته پیشنهاد یک میلیارد و ٨٠٠میلیونی پرسپولیس را رد کرده بود و قاعدتاً از استقلال بیشتر از این حرف‌ها پول گرفته که باشگاه اعلام کرده، عملاً هنوز در استقلال جا نیفتاده و پول قراردادش را معنی نکرده است.

نکته بد ماجرا اینجاست که استقلال بازیکنانی را به جای این بازیکنان در خدمت داشت و آن‌ها را رها کرد که بعضا بهتر از این خریدهای گران‌قیمت بوده‌اند؛ بازیکنانی مثل عمران‌زاده که به جای او کنعانی‌زادگان را گرفتند؛ آرش برهانی که آرش افشین را جانشین خود دید یا طالب‌لو که حسین حسینی را به جای خود دید و خرسندنیا که فرشید باقری را به جای خود مشاهده کرد.آمار و تجزیه و تحلیل دقایق بازی و عملکرد این بازیکنان جدید عملا رفوزگی استقلال را در بعد فنی نشان می‌دهد و بدتر اینکه این بازیکنان که در عمل انتخاب خوبی نبوده‌اند، گران‌ترین و پرآپشن‌ترین قراردادهای لیگ را هم بسته‌اند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: