امشب حساسیت در فوتبال اروپا به یکی از پر هیجان ترین هفته های خود می رسد، محالِ ممکن است طرفدار فوتبال باشید و امشب را از دست بدهید.

به گزارش ثامن پرس، فوتبال اروپا به دلیل تفاوت های فراوانی که با فوتبال سایر نقاط جهان دارد، همواره از جذابیت بسیاری در بین علاقه مندان به این ورزش برخوردار بوده است. از زیبایی چشم نواز استادیوم های آن گرفته تا کیفیت بالای بازی ها، همه و همه هر مخاطبی را ترغیب می کند که به تماشا بنشیند. امشب حساسیت در فوتبال اروپا به یکی از پر هیجان ترین هفته های خود می رسد، محالِ ممکن است طرفدار فوتبال باشید و امشب را از دست بدهید.

لیگ انگلیس، جدال لیورپول و منچستر یونایتد، ساعت 19:30 به وقت تهران در ورزشگاه اولترافورد

1580__4123__manchesterunited_prem_home_1000x600

در لالیگای اسپانیا، سویا میزبان رئال مادرید است، از ابتدای شروع لیگ، هنوز تیمی موفق نشده است زین الدین زیدان و بازیکنانش را شکست دهد، اما سویا به دنبال تحقق این امر است. این رقابت زیبا در ساعت 23:15 به وقت ایران خواهد بود.

x575844.jpg.pagespeed.ic_.stt_33nwob

و نهایتاً در سری آ ایتالیا، یوونتوس به مصاف فیورنتینا می رود. فیورنتینا همواره رقیب قلدری برای تیم های مطرح ایتالیایی بوده است. شاید بتوان گفت امتیاز میزبانی فیورنتینا در این بازی نیز بیش از پیش بر هیجان آن می افزاید. این دیدار همزمان با دیدار رئال و سویا است.

wpid-florentina_vs_juventus-735x450

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: