صولت مرتضوی، شهردار مشهد برای برد دربی جایزه تعیین کرد. وروی در حاشیه مراسم ضیافت نهار مشترک بین دو باشگاه پدیده و سیاه جامگان گفت که هر تیم در صورت پیروزی در دیدار فردا ۵۰ سکه پاداش خواهدگرفت.

به گزارش ثامن پرس، دو تیم سیاه جامگان و پدیده مشهد در چارچوب هفته هفته هفدهم لیگ برتر به مصاف یکدیگر می روند که یکی از مهمترین دیدارها مصاف نمایندگان خراسان دیدار ندارهای لیگ است! ‌2 تیم همسایه جدولی که در انتهای جدول قرار دارند و بهتر است که یک برنده داشته باشد چرا‌که مساوی هیچ تکانی به ‌2 تیم نمی‌دهد. ‌2

‌تیم مقابل نمایندگان اصفهان بیشتر از یک امتیاز نگرفتند و حالا باید در نبرد همشهری‌ها 3 امتیاز را نشانه بگیرند.‌ البته وضعیت شاگردان رضا مهاجری کمی بهتر از تیم خداداد عزیزی است اما فوتبال را غیرقابل پیش‌بینی بودن آن جذاب می‌کند.

دو تیم در دیدار رفت به تساوی رسیده بودند و در دیدار تلاش می کنند تا با توجه به جایگشان در جدول لیگ برتر، به پیروزی دست پیدا کنند.

جایزه شهردار مشهد به تیم پیروز

صولت مرتضوی، شهردار مشهد برای برد دربی جایزه تعیین کرد. وروی در حاشیه مراسم ضیافت نهار مشترک بین دو باشگاه پدیده و سیاه جامگان گفت که  هر تیم در صورت پیروزی در دیدار فردا ۵۰ سکه پاداش خواهدگرفت.

مشاور و رییس حوزه شهردار مشهد  نیز در این ضیافت نهار گفت: قهرمانان ورزشی امروز ایران و شهر مشهد در ابتدای فعالیت ورزشی خود از امکانات و تجهیزات ورزش‌های همگانی بهره جستند و ورزیده شدند تا امروز جزو افتخار آفرینان ایران اسلامی باشند.

مجید پیراسته در دیدار با عوامل، کادرفنی و بازیکنان دو تیم فوتبال پدیده و سیاه جامگان در محل تالار کوهسنگی افزود: توجه و توسعه زیرساخت‌های ورزش همگانی یکی از وظایف و رسالت‌های شهرداری مشهد است و به اندازه وسع خود در این زمینه فعالیت داشته‌ایم ولی علی‌رغم انتظاراتی که از خودمان داریم سهم‌مان از ورزش قهرمانی بسیار کم‌رنگ‌تر است.

وی یادآور شد: امیدواریم دو تیم فوتبال سیاه جامگان و پدیده با صفا، صمیمیت و همدلی که دارند دل جوانان شهر بهشت را با ورزش فوتبال شاد نگه دارند و اسباب شور و نشاط در جامعه باشند.

مالک سیاه جامگان: اولویت ورزشی تیم سیاه جامگان، بازی جوانمردانه است

مالک تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد گفت: تیم فوتبال سیاه جامگان با فلسفه و مسلکی قدیمی پای گرفته و الویت ورزشی آن بر پایه بازی جوانمردانه شکل گرفته که مورد تایید کادر فنی و بازیکنان است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا عباسی در دیدار با عوامل، کادر فنی و بازیکنان دو تیم فوتبال پدیده و سیاه جامگان با شهردار مشهد در محل تالار کوهسنگی افزود: در زمین بازی و خارج از زمین با حریفان دوست و رفیق هستیم ولی آنچنان مردانه بازی می‌کنیم که پایان فصل رتبه‌ای درخور شان شهر مشهد داشته باشیم.

وی تصریح کرد: دو تیم پدیده و سیاه جامگان با مرام و مسلک تیم قدیمی و ریشه دار ابومسلم آمیخته است و همه مدیران و بازیکنان این دو تیم از قدیمی‌های ابومسلم هستند.

عباسی در پایان از حمایت‌ها و کمک‌های شهرداری مشهد به دو تیم شهر مشهد و توسعه ورزش همگانی تشکر کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: