محمد مهدی برادران رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی از دعوت رسمی از "کی‌روش" برای افتتاحیه ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد خبر داد.

به گزارش ثامن پرس، رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی در نشست خبری پیش از بازی افتتاحیه ورزشگاه امام رضا(ع) میان تیم‌های منتخب مشهد و کربلا بیان کرد: از عوامل و کادرفنی و بازیکنان 2 باشگاه تشکر می‌کنم که تمام تلاش خود را برای حضور و برگزاری این بازی انجام دادند و دلیل مهم آن ارادت به بارگاه امام رضا (ع) بوده است.

وی افزود: تشکر می‌کنم از رضا عنایتی که دعوت ما را به عنوان کاپیتان تیم منتخب مشهد و به عنوان بازی خداحافظی قبول کرد. نیروهای بسیاری در ورزشگاه با همکاری آستان قدس رضوی و هاشمی جواهری برای برگزاری هر چه بهتر بازی مستقر هستند و همچنین جلسات بسیاری برای رفع مشکلاتی که از سوی شورای تامین عنوان شده بود برگزار و امیدواریم شنبه بدون هر نقصی این بازی انجام شود.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی خاطرنشان کرد: بیشتر از نتیجه، بحث دوستانه بودن این بازی مهم است و از آستان قدس رضوی و هاشمی‌جواهری بابت ایجاد شرایطی برای افتتاح ورزشگاه تشکر می‌کنم. بلیت بازی شنبه فردا در استادیوم ثامن از سوی کانون هواداران باشگاه پدیده به صورت رایگان توزیع خواهد شد و بلیط‌هایی نیز به کانون هواداران سیاه جامگان برای حضور در این ورزشگاه داده شده است.

این مسئول در زمینه مهمانان رو افتتاحیه نیز افزود: تاج، رئیس فدراسیون فوتبال و عوامل هر 2 باشگاه پدیده و سیاه‌جامگان در این بازی حضور دارند و همچنین از کارلوس کی‌روش دعوت کرده‌ایم و امیدواریم در این بازی در ورزشگاه حضور یابد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: