تعداد بسیار زیادی ازهواداران بدون توجه به هشدارهای سازمان لیگ به ورزشگاه آمده و از آنجا که تعداد آن ها کم هم نبود مسئولان تصمیم گرفتند درها را باز و آنان را به ورزشگاه راه دهند.

به گزارش سرویس ورزشی ثامن پرس: مهدی تاج درگفت وگوی تلفنی با برنامه تلویزیونی 90 بابیان این که شهرآورد هشتادو دوم دربهترین شرایط برگزار شد ،افزود:سازمان لیگ بلیت های تمامی دیدارهای لیگ برتر را از طریق الکترونیکی دراختیار علاقه مندان قرار می دهد ما هم صبح روز بازی اعلام کردیم بلیت نداریم و هواداران به ورزشگاه نیایند و از طریق گیرنده های تلویزیونی این بازی را مشاهده کنند.

رییس سازمان لیگ ادامه داد: با این همه تعداد بسیار زیادی ازهواداران بدون توجه به هشدارهای سازمان لیگ به ورزشگاه آمده و از آنجا که تعداد آن ها کم هم نبود مسئولان تصمیم گرفتند درها را باز و آنان را به ورزشگاه راه دهند.

به گفته وی این مساله باعث شد تعداد زیادی از هواداران که بلیت نیز تهیه کرده و خود را سر وقت به ورزشگاه رسانده بودند نتوانند وارد ورزشگاه شوند و نتوانستند شهرآورد را از نزدیک تماشا کنند.

رییس سازمان لیگ ادامه داد:البته روز دوشنبه در سازمان لیگ جلسه ای برگزار و مقرر شد این گروه از هوادران یکی از دیدارهایی که خود درنظر دارند را به صورت رایگان در ورزشگاه تماشا کنند.

وی بار دیگر از این هواداران عذر خواهی کرد و افزود:چنانچه فرهنگ استفاده از بلیت های الکترونیکی درکشور جا بیفتد به طور حتم دیگر با این مشکلات مواجه نخواهیم شد.

به گفته وی، البته بعضی از زیر ساخت از جمله شماره گذاری کردن صندلی ها نیز باید انجام تا هر کسی سر جای خودش بنشیند وبازی دلخواه خود را ببیند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: