نتایج جستجو

  • رئیس جمهور عراق خواستار تحویل ۵۰۰۰داعشی گریخته به اقلیم کردستان شد

    دولت عراق در ضرب الاجل خود از بارزانی خواسته تا نیروهای شبه نظامی کرد را از مناطقی که پیش از حمله داعش در اختیار ارتش بوده و طبق توافق به پیشمرگه‌های کرد سپرده شده است، خارج کرده و این مناطق را تحویل ارتش دهد.

  • سرکنسول ایران در کربلا با بیان اینکه داشتن مدارک قانونی اعم از ویزا، گذرنامه و مهر ورود و خروج برای زائران اربعین الزامی است، گفت: ورود به خاک عراق بدون ویزا یا بدون ثبت مهر ورود به‌عنوان ورود غیرقانونی تلقی شده و حداقل سه سال زندانی در پی دارد.

  • از صف‌ها عبور می‌کنم و وارد یکی از چادرها می‌شوم. دو پسر و یک دختربچه با چشم‌های از حدقه بیرون‌آمده غذا می‌خورند. پدر خانواده تا دوربین به طرفش می‌رود کارت پرس‌شده ای را بالا می‌آورد.

  • بررسی و رصد رسانه‌های خاورمیانه بیانگر کاهش روابط ترکیه و عربستان است؛ به گونه‌ای که این رابطه دچار شکاف وگستگی عمیقی شده و سیاستمداران دو کشور به دنبال هزینه تراشی و بحران‌آفرینی برای یکدیگر هستند.

  • جک قطعنامه جهانی هنگامی خنده دار می شود که باید بدانید بنا بر ادعای دیان علائی، نمایندۀ جامعۀ جهانی بهائی در سازمان ملل متحد در ژنو اکنون فقط هفت بهائی در یمن زندانی هستند که از محل نگهداری بیشتر آنها اطلاعی در دست نیست و یک نفر از آنها حدوداً ۴ سال است که به دلیل به تعویق افتادن مکرر دادگاه هنوز در بازداشت به سر می‌برد.

  • در پی حمایت جریان غیرانقلابی درون نظام از استقلال طلبی کردستان عراق

    چندی پیش مقامات اقلیم کردستان عراق علیرغم مخالفت دولت مرکزی و نیز صرفا با شرکت ساکنان اقلیم، مبادرت به برگزاری همه‌پرسی استقلال نمودند که با مخالفت و محکومیت نهادهای بین‌المللی و تمامی کشورها همراه شد و در این میانه صرفا رژیم مجعول صهیونیستی و معدودی از رجال سیاسی غربزده کشور،علنا از این رفراندوم غیرقانونی حمایت کردند