نتایج جستجو

 • محمدسعید ابراهیمی

  به نظر می رسد با توجه به اینکه کمتر از ۱۰۰ روز تا دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، باقی مانده است و رفته رفته، کاندیداهای انتخابات، سفرهای تبلیغاتی خود را آغاز می کنند، سفر جناب روحانی به مشهد نیز در همین راستا و به عنوان نقطه شروع فعالیت تبلیغاتی باشد.

 • محمدرضا زائری

  با اینکه به دلایل گوناگون از پیگیری اخبار حوادث پرهیز دارم و معمولاً در فضای مجازی هم از تماشای عکس‌ها و فیلم‌های ناخوشایند و منزجرکننده جرم‌ها و جنایات امتناع می‌کنم، در روزهای گذشته دو تصویر فجیع از قتل، مثله کردن و سوزاندن جنازه یک دختر نوجوان و یک زن جوان در دو نقطه مختلف کشور در فضای مجازی به چشمم خورد که بسیار تلخ و شنیع بود و به‌شدت آزارم داد.

 • محمد لسانی

  صدا‌و‌سیما هر روز بیش از گذشته زیر ضرب انتقاد اجتماعی می‌رود. منتقدان لزوماً کارشناس یا اهل فن نیستند، بلکه جزء جوانانی هستند که یک گوشی تلفن همراه به‌دست می‌گیرند و سعی می‌کنند جزئی‌ترین ایرادات محتوایی و شکلی را برجسته و عمومی کنند

 • محمدسعید ابراهیمی

  شخصیت و شاکله انسان را ابعاد گوناگونی است. احساسات مختلفی در نهاد آدمی تعبیه شده است که هنر انسان، کاربست صحیح این روحیات است و رفتار آدمی با توجه به جایگاه به کار بردن این خصائص، قضاوت و ارزش گذاری می گردد.

 • سیدیاسر جبرائیلی

  راقم این سطور از آقای زنگنه تقاضا دارد به ملت ایران بگویند اولا اینکه جنابعالی از توتال «گلایه» داشته باشید یا نداشته باشید، چه تفاوتی به حال منافع ملی می‌کند و ثانیا دقیقا به چه شکلی قرار است از افشای اطلاعات ایران توسط توتال به قطر باخبر شده و آن را در دادگاه ثابت کنید؟

 • عباس سلیمی نمین

  در فتنه سال ۸۸ برخی زیاده‌‌خواهان با وجود آن‌‌که مظاهر و نمادهای دشمن را به وضوح در کف خیابان‌‌ها دیدند، اما حاضر نشدند اعلام کنند که دست‌‌کم بخشی از برهم‌‌زنندگان نظم عمومی هوادار آنان نیستند.

 • محمدسعید ابراهیمی

  دیپلماسی عمومی مفهومی نوظهور در دنیای سیاست است و بدین معناست که مقامات سیاسی یک کشور برای تغییر رفتار یک کشور دیگر، به جای مذاکره با مقامات سیاسی و دیپلماتیک آن کشور، مستقیما آحاد مردم آن کشور را مخاطب خود قرار می دهند.

 • عباس سلیمی‌نمین

  قطعاً‌ بسته شدن راه تولید نیروهایی چون قاضی مرتضوی‌ها می‌بایست ناراحتی بدخواهان استقلال کشور را به دنبال داشته باشد و اقدام رهبری برای تقویت قانون‌مندی دانشگاه آزاد بعد از فوت آقای هاشمی را برنتابند.

 • سید یاسر جبرائیلی

  با توجه به فقدان رئیس هیأت مؤسس و امنا و نبود امکان حل مشکل قانونی دانشگاه براساس مواد اساسنامه، وظیفه مدیریت عالی نظام اقتضا می‌‌کند برای حل این مشکل و بازسازی فرآیند قانونی مدیریت دانشگاه اقدام کند. این مداخله‌ مدیریت عالی نظام نه تنها حق بلکه تکلیف است.